Biz Artık Büyük Bir Aileyiz.

17 Yıldır Ailemiz İçin Çalışıyoruz.

Beylerbeyi Yakamoz Restaurant

Lezzetin evinde, büyük bir aile olarak 17 yıldır sizler için çalışıyoruz.
Boğaziçi’nin Anadolu yakasında, Kuzguncuk ile Çengelköy arası, deniz kenarında küçük bir parıltı gibidir Beylerbeyi… Semt, Boğaziçi Köprüsü’nün ayaklarının hemen dibinden başlayarak sahil boyunca tepelere doğru uzanırken sultanlara layık lezzetler de buralarda ziyaretçilerini bekler.

İstanbul’un gözde ve nadide semtlerinden Beylerbeyi’nde Hamid-i Evvel camiinin hemen yanıbaşında şık, mütevazi, sıcak ve ekonomik bir mekan var

Beylerbeyi Yakamoz Restaurant sıcak ve mütevazi ortamı, nefis balık çeşitlerinin yanında Midye & Kuzu Kokoreçi ile misafirlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Bu harikulade semti ziyaretin ötesinde burada yaşamayı tercih etmiş olan Mehmet Akif Ersoy, Asaf Halet Çelebi, Haldun Taner, Zeki Müren, gibi siz de Beylerbeyi aşığı mısınız? O halde Yakamoz Balık Restaurant’a mutlaka yolunuz düşecektir…

Beylerbeyi’nin Yakamoz’u bir başka güzel…

Restaurant-Gece-2

Yerel & Organik Ürünler

MİSAFİRLERİMİZ İÇİN KULLANDIĞIMIZ ÜRÜNLERİ ÖZENLE SEÇER  ÖZZELLİKLE YEREL VE ORGANİK ÜRÜNLERİ TERCİH EDERİZ.

Kalite ve Lezzet

 

Beylerbeyi Yakamoz Restaurant, misafirlerine sunduğu lezzetleri hazırlarken son derece titizlikle hareket etmektedir. Özellikle ürün tedariklerinde yerel ve organik gıdalar tercih edilirken sağlıklı besinlerin mutfakğımızdan hijyen şarlar ve daima kalite kontrollü bir şekilde lezzete dönüşmesi ile sofranıza ulaşması gayelerimiz arasındadır.

Misafirimiz olup soframızda yer aldığınızda sağlıkla, güvenle tüketebileceğiniz nefis tatların karşınızda olacağından hiç endişeniz olmasın.